Hakkımızda

Management

Carlo Arturo Garuzzo

 

Kurucu ve Başkan

cagaruzzo@flyren.eu

Gian Gherardo Aprile

 

Kurucu ve CEO

ggaprile@flyren.eu

Andrea Pizzoli

 

Genel Müdür

apizzoli@flyren.eu

Accounting and administration

Simona Ferrero

CFO

sferrero@flyren.eu

Vittoria Ranzato

 

Finansal Departman

vranzato@flyren.eu

Project Development

Eleonora Colò

 

İş Geliştirme Müdür

ecolo@flyren.eu

Marco Massucco

 

Geliştirme Danışmanı

mmassucco@flyren.eu

Project Management

Mirko Claudio

 

Proje BaşMühendisi

mclaudio@flyren.eu

Daniele Devidi

 

Proje Mühendisi

ddevidi@flyren.eu

Project Management

Samuele Bianchi

 

Varlık Yönetimi Mühendisi

sbianchi@flyren.eu

  

 

Flyren srl

Hukuki merkez büro:

  • via Des Ambrois, 3 10123 Torino - Italy

Yönetim merkez büro:

Flyren energy group

Via Lessolo, 3 10153 Torino - Italy - Tel: (+39) 011.812.35.75 - Fax: (+39) 011.812.75.28 - Email: info@flyren.eu C.F. e P.Iva 04504520653